LECZENIETRADZIKU.pl

Ranking produktów
na leczenie trądziku

Tormentiol na trądzik

Trądzik zazwyczaj pojawia się w okresie dojrzewania i ma różny przebieg. Od najłagodniejszego – pojawiających się pryszczy, które można "wytępić" tonikiem do skóry, aż do czerwonych plam obecnych na całym ciele. Te w końcu zmieniają się w szpecące nas blizny. Jeszcze kilkanaście lat temu, ciężko było się ich pozbyć, na szczęście medycyna szybko się rozwija i pojawiły się rozwiązania pomagające w walce z tą chorobą. Rozwiązania, które z powodzeniem zaczęto stosować również przy tworzeniu preparatów dermatologicznych. Jednym z nich jest Tormentiol na trądzik.

W kwestii nomenklatury dodać należy, że prezentowany preparat, nie został stworzony do leczenia tego schorzenia skóry. Jednak jak to często się zdarza, okazało się, że właściwości, które posiada nadają się do walki z chorobą skórną, którą się tu zajmujemy. Tormentiol w założeniu miał być produktem który skutecznie walczy ze zmianami ropnymi na skórze, czy trudno gojącymi się ranami, okazał się doskonały w walce z trądzikiem. Przede wszystkim pomaga pozbyć się pryszczy. Preparat jest dostępny w postaci ciemnej maści, którą to smaruje się miejsca gdzie one występują. Najlepiej zostawić ja na jakiś czas, a więc proponujemy używać tego produktu, na przykład przed snem, wieczorem. Stosuje się go też profilaktycznie.

Tormenitol na trądzik bardzo szybko pozwala pozbyć się nam pryszczy, czy mało efektownych blizn, które mogą się pojawić. Jednak jak w przypadku każdego produktu, który stosuje się na skórę jest pewne "ale". Zawiera on w swoim składzie kwas borowy. Dlatego też, nie powinny go pod żadnym pozorem używać osoby, które są na niego uczulone. Do tego też należy się ściśle trzymać zaleceń dermatologa, który nam ten preparat przepisze. Uważne przeczytanie ulotki, która się przy nim znajduje, również nie zaszkodzi. Kiedy więc będziemy używać Tormentiolu na trądzik zgodnie z tymi zasadami, nie musimy się obawiać ani o nasze bezpieczeństwo, ani o skuteczność jego działania.

Warto więc zainteresować się to maścią, która pomoże nam walczyć z pryszczami. Wygląd, nie ma co ukrywać, jest ważny, a Tormentiol na trądzik, może pomóc nam w pozbyciu się, tych mały acz denerwujących krostek. Wystarczy kierować się zdrowym rozsądkiem, a nie będziemy narażenie na mogące wystąpić efekty uboczne. Dodatkowe używanie zwykłego kremu na wysuszającą się skórę, pozwoli pozbyć się trądziku i zachować przy tym piękny wygląd.

Powrót do rankingu


Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Ocena
klientów
Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Nonacne 149.99 zł 10/10 kapsułki Nonacne.pl 5/5
2. Acnezine 149.37 zł 10/10 zestaw Acnezine.pl 4/5
3. Trioxil 135.00 zł 10/10 żel Trioxil.pl 4/5
4. Hydroviton.CR 129.99 zł 10/10 żel do mycia DermaLab.pl 4/5
5. Revitol Anti Blemish Spot Gel 149.37 zł 10/10 żel VitaLab.pl 4/5
6. Murad Acne Supplement $42 7/10 zestaw Murad.com 2/5
7. Vaxa Clearin $25.95 7/10 kapsułki VitaCost.com 2/5