LECZENIETRADZIKU.pl

Ranking produktów
na leczenie trądziku

Pryszcze na twarzy

Pryszcze na twarzy dla wielu nastolatków oraz dorosłych są problemem, który może zachwiać pewnością siebie nawet u najtwardszych ludzi. Twarz to najbardziej widoczne miejsce na ciele, a co za tym idzie pryszcze na niej są najbardziej wstydliwe. Z pewnością chciałbyś znaleźć jakiś skuteczny sposób na tę zawstydzającą dolegliwość, prawda? Tak się składa, że bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ dzięki temu artykułowi dowiesz się o najskuteczniejszych sposobach na pryszcze na twarzy.

Trądzik wbrew obiegowej opinii nie dotyka wyłącznie nastolatków, choć nie sposób zaprzeczyć, że jest to najczęstsza grupa wiekowa u której on występuje. Przyczyna jego powstawania nie jest do końca potwierdzona, lecz uważa się, że pryszcze na twarzy powstają w wyniku zatkania porów skóry. Sebum niemogące wydostać się z porów to istne siedlisko bakterii, które wywołują stan zapalny objawiający się czerwonymi wypryskami. Jak można temu zapobiec?

Przede wszystkim musisz zainwestować czas i pieniądze, aby znaleźć odpowiedni płyn do mycia twarzy. Codzienne mycie twarzy oraz jej pielęgnacja to podstawa w walce z trądzikiem. Dzięki regularnemu myciu twarzy nie dopuszczasz do sytuacji w której Twoje pory są zatkane, a co za tym idzie – masz mniej pryszczy na twarzy. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać z częstotliwością mycia, gdyż to może mieć zły wpływ na Twoją skórę. Zbyt częste mycie twarzy prowadzi do wysuszenia skóry oraz podrażnień.

Dodatkowo warto jest znaleźć środek do bezpośredniej walki z wypryskami. Na rynku znajdziesz wiele kremów oraz żeli, które są przeznaczone do aplikowania bezpośrednio na wypryski. Stosując takie produkty masz pewność, że wypryski szybciej znikną z Twojej twarzy. Warto jest także kupić osobny produkt antybakteryjny do stosowania na całą twarz.

Stosuj wyłącznie sprawdzone produkty, których działanie jest potwierdzone przez Twoich znajomych bądź Internetowe recenzje. Zaoszczędzi Ci to czas i pieniądze wydane na środki o znikomym działaniu.

W ferworze walki z trądzikiem nie zapomnij o cotygodniowym peelingu. Złuszczy on martwy naskórek i zapobiegnie zatykaniu się porów. Jeśli jest to możliwe to znajdź żel peelingujący przeznaczony specjalnie dla skóry trądzikowej. Takie produkty mają dodatkowe właściwości antybakteryjne dzięki czemu będą skuteczniejsze w Twoim przypadku.

Jeśli chcesz wspomóc swoje ciało w walce z trądzikiem to powinieneś zaopatrzyć się w suplementy diety pomocne w terapii usuwania pryszczy. Są to produkty, których skład skutecznie wspomaga ciało w regeneracji skóry oraz usuwaniu stanów zapalnych. Dzięki nim możesz znacznie przyśpieszyć usuwanie wyprysków ze swojej twarzy.

Pamiętaj, że usuwanie trądziku to zadanie, które wymaga sumienności i regularnej pielęgnacji skóry. Nie oczekuj natychmiastowych efektów, gdyż trądziku nie da usunąć się z dnia na dzień. Dodatkowo jeśli jesteś nastolatkiem to nie powinieneś się spodziewać całkowitego zniknięcia wyprysków, gdyż nie sposób w pełni zapanować nad huśtawką hormonów i nadmierną produkcją sebum w czasie dojrzewania.

Powrót do rankingu


Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Ocena
klientów
Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Nonacne 149.99 zł 10/10 kapsułki Nonacne.pl 5/5
2. Acnezine 149.37 zł 10/10 zestaw Acnezine.pl 4/5
3. Trioxil 135.00 zł 10/10 żel Trioxil.pl 4/5
4. Hydroviton.CR 129.99 zł 10/10 żel do mycia DermaLab.pl 4/5
5. Revitol Anti Blemish Spot Gel 149.37 zł 10/10 żel VitaLab.pl 4/5
6. Murad Acne Supplement $42 7/10 zestaw Murad.com 2/5
7. Vaxa Clearin $25.95 7/10 kapsułki VitaCost.com 2/5